M-GEN

Kurucu


Zuhal ile yıllardır çalışıyoruz. Zuhal gördüğüm en akıllı, cesur, fütürist, girişimci ve çalışkan kadınlardan biri. Bir başarı hikayesi. Üstelik de anne. Çok duyarlı bir eş. Abartmıyor, nazik olayım, destek çıkayım diye süsleyerek yazmıyorum. Hatta eksik bile anlatıyor olabilirim. İyi ki böyle insanlar, kadınlar var dediğim, tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğim profillerden biri. Yolu, bahtı açık olsun. Olmasa da engel tanımaz, o açar zaten 🙂 Sevgili Zuhal'i ne kadar uzun süredir tanıdığımı hatırlamıyorum. Sanki hep vardı gibi hissediyorum, çünkü gerçekten Zuhal her zaman, her koşulda daima yardıma koşan, iş bitirici, hızlı ve son derece becerikli bir profil, arkadaş, iş ortağı. Bugüne kadar hiç bir konuda, tek bir kez bile hayal kırıklığı yaşatmadı. Başarıları ve işine olan tutkusu ile hem benim hem de halen web master'lığını yaptığı Fütüristler Derneği'nin takdir ve saygısını kazandı. Kendisi kadınlar için, genç kızlarımız için tam bir rol modeldir. İyi ki onu tanıdım. İyi ki birlikte güzel işlere imza attık.

Aso Company

Kurucu


Planlı, taleplerin hepsini karşılamaya çalışan, olumlu ve disiplinli yaklaşımı ile güvenimi kazandı. Ardından da benim ve çevremdeki diğer arkadaşlarım için web bazlı tüm taleplerinde vazgeçilmez oldu. Web hizmetlerinde güvenilir ve sürdürülebilir bir hizmet alacak şirket bulmak gerçekten zor. Ben gönül rahatlığı ile Zuhal hanımı öneriyorum.

Expertum.com.tr

Yönetici Ortağı


Zuhal Bozdağ ile 2015 yılında tanıştık. Birlikte kadın girişimcilere destek verecek bir web sayfası üzerinde çalışmaya başladık. Sıcak ve samimi duruşu ile sanki iş ortağınız gibi yanımızda ve bizimle birlikte duygusu verdi. Interaktif bir sayfa olan www.girisimcilerplatformu.com kurgusunda birlikte çok emek verdik. Hiç sıkılmadı, sabırla dinledi, gerekirse yol gösterdi. Performansından o kadar memnun kaldık ki Danışmanlık şirketimiz Expertum.com.tr nin yapımınıda ellerine teslim ettik. Tarzında hiç bir değişiklik olmaksızın sabırla, yönlendirerek ve iş arkadaşlığının en güzel halini göstererek sayfamızı tamamladı. Bu tarz projelerin ustası olmuş. Anadoluda bir kadına el vermek beni ayrıca çok mutlu ediyor. Cesaretine, azmine hayranım. Kadınlarımıza rol model olacak birisi. Web sayfanızı yapmadan önce bir Zuhale danışın. Ezberleri bozun.